My Opera is closing 3rd of March

Wyśmiewisko Różności

Dajcie mi punkt oparcia, a wyśmieję wszystko

A pierś ma pełna kwiatów…

, , , ,


Pif! Paf! Nie każdy lubi oglądać filmowe strzelaniny. Ja też tak średnio, ale jedną mogę z czystym sumieniem polecić. Jest naprawdę „awesome”, jak to określa sam filmowiec a zarazem główny aktor w jednym z momentów filmu. Freddie Wong to amator, który filmy ze znajomymi kręci dla zabawy i frajdy. Ale „amator” wcale nie znaczy: „twórca badziewia”. Filmy, najczęściej inspirowane popularnymi grami typu Unreal Tournament czy Quake, są doskonale wyreżyserowane, zagrane i okraszone perfekcyjnymi efektami specjalnymi. A przede wszystkim: oparte na wyśmienitych pomysłach.

Flower Warfare — duże spluwy, piękne kobiety (właściwie to jedna), bukiety kwiatów i zakręcony pomysł. Tę „psychodeliczną scenę akcji” polecam również tym, którzy nie lubią „pifpaf” na ekranie.Rozbroił mnie pomysł płatków róż zamiast tryskającej krwi i kwiatowych eksplozji. Ale nade wszystko podziwiam perfekcję wykonania. Jak sam twórca pisze, zrobienie typowego filmu to kilka godzin prób, kilka godzin kręcenia i bite dwa dni postprodukcji – rozciągnięte na średnio tydzień. Sprzęt i oprogramowanie – co tam wejdzie w rękę. Jest też dokument o kręceniu tego filmu:


[/ALIGN]


A na koniec (nie tak bardzo koniec, bo filmów to on nakręcił dużo, polecam jego kanał na YouTube lub stronę internetową) coś typowo dla miłośników gier strzelanych: jak powstała technika „rocket jump”:Powyższy filmik, polecony przez kolegę Drzewacza, naprowadził mnie na trop tego doskonałego twórcy, wielkie dzięki. Warto zajrzeć na stronę internetową Freddiego Wonga lub jeden z dwóch jego kanałów na YouTube, pierwszy z filmami, drugi zdradzający techniki twórcze.
[/ALIGN]

Sztuka zmylenia konsumentaOstra kuchnia

Komentarze

Niezarejestrowany użytkownik czwartek, 2 września 2010 19:35:02

mAniek writes: niezłe, niezłe ma facet talent, aż dziwne, że nie robi tego zawodowo

Niezarejestrowany użytkownik wtorek, 2 sierpnia 2011 00:39:58

Анонімний writes: Different people all over the world receive the credit loans in different banks, because it's easy.

Jak korzystać z funkcji cytowania:

  1. Zaznacz tekst
  2. Kliknij link „Cytuj”

Napisz komentarz

Komentarz
BBcode i HTML niedostępne dla użytkowników anonimowych.

Jeśli nie możesz odczytać słów, kliknij ikonę odświeżania.


Buźki