My Opera is closing 3rd of March

Wyśmiewisko Różności

Dajcie mi punkt oparcia, a wyśmieję wszystko

Archiwum: July 2011

Zagrożenie meteorologiczne

Dziś, wiadomo, pogoda niebezpieczna w całym kraju. A nawet Europie. W takich chwilach cieszę się, że mieszkam w miejscu omijanym przez wiatry i burze i nie zagrożonym przez powodzie. Współczuję mieszkańcom mniej bezpiecznych regionów. A dziś szczególnie, bo jak ostrzegał tvn24.pl:

Pogoda

W miarę spokojnie tylko na północnym-zachodzie, większość kraju objęta przykrymi burzami, ale najgroźniej będzie na krańcach południowo-wschodnich, gdzie nasuwa się silny front tvn meteo.

Porządna dziewczyna

, ,

Pranie

Kadr z jednego z czytanych przeze mnie webkomiksów, czyli Questionable Content.

Strachy na lachy

,

Pamiętam taką scenkę z przedednia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, nie pokazywaną w polskich telewizjach, a jedynie zagranicznych: manifestacja eurosceptyków (lepiej byłoby powiedzieć: europaranoików) przeciwko akcesji, a wznoszone transparenty i okrzyki brzmią: „PRECZ Z KOMUNĄ”.

Znamienne, że dziś ci właśnie ludzie, najbardziej zażarci antykomuniści, domagają się wprowadzania do gospodarki socjalistycznych metod i rozwiązań. A w protestach przeciwko rządowi naszemu bratają się z partiami komunistycznymi z innych krajów.

Znamienne, że dziś nawet o. Tadeusz Rydzyk, ze skargami na polski rząd jeździ do Brukseli, którą przecież uważa za „okupanta”.

Jak nas straszono Unią, przypomina portal tvn24.pl.